Limitowana edycja FINA w miedzianym wykończeniu. Ten stylowy i funkcjonalny element oświetleniowy zapewnia nie tylko wysokiej jakości oświetlenie, ale także nowoczesną technologię, która ułatwia sterowanie i dostosowanie do własnych preferencji.
Nadaje się do montażu na ścianie i suficie. Dopasuj oświetlenie sufitowe i ścienne, łącząc oprawy oświetleniowe z rodziny FINO i stwórz idealną całość.
Montaż na ścianie: FINO może służyć jako przyjemne dodatkowe oświetlenie (za kanapą, za łóżkiem).
Montaż na suficie - idealne oświetlenie centralne do salonu. Świeci w dół
Możliwość ściemniania: Dostosuj intensywność światła do swoich potrzeb.
Innowacyjna technologia i design - Oświetlenie FINO wyróżnia się nie tylko swoim designem, ale także różnorodną funkcjonalnością. Wystarczy jedno kliknięcie w telefonie komórkowym, aby zmienić intensywność lub barwę światła, a jednym kliknięciem zmienić funkcjonalność z oświetlenia centralnego na nastrojowe oświetlenie dodatkowe
CCT Temperatura barwy: Umożliwia dostosowanie temperatury światła od ciepłej do zimnej bieli.
Inteligentne sterowanie: Sterowanie za pomocą aplikacji Immax NEO PRO na telefonie, kompatybilnej z systemami iOS i Android.
Pilot zdalnego sterowania: Pilot jest dołączony do zestawu bezpłatnie, co pozwala na wygodne sterowanie oświetleniem.
Kompatybilność i zaawansowanie technologiczne: Lampa FINO wykorzystuje platformę ZigBee 3.0, która zapewnia jej kompatybilność z szeroką gamą inteligentnych systemów i asystentów głosowych, w tym Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, Tuya, Philips HUE, Somfy i innymi.
Parametry techniczne:
Protokół: Zigbee 3.0
Materiał: metal, plastik
Kolor oprawy: miedziany
Wymiary: średnica 80 cm
Wysokość od sufitu: 8 cm
Kolor światła: CCT 2700-6500K
Pobór mocy: 55 W
Strumień świetlny: 4285 lm
Możliwość ściemniania: tak
Czas świecenia: 50 000 godzin
Napięcie wejściowe źródła: (AC 220-230 V 50/60 Hz)
CRI(Ra) Indeks oddawania barw: >86 (światło dzienne ma wartość Ra 100)
Okres gwarancji: 3 lata
Zawartość opakowania: oprawa LED, instrukcja obsługi, pilot zdalnego sterowania
| waga z opakowaniem w kg | 4 kg |
| najdłuższy bok | 80-99cm |
| Průměr | 80 cm |
| wielkość paczki | 87x88,5x12 |
| Funkcja | Pilot, Inteligentny, Możliwość przyciemniania, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Apple Home Kit, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | Zigbee 3.0 |
| Kolor | Měděná |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor światła | Naturalna biel, Zimna biel, Ciepła biel, Regulowana temperatura barwowa światła białego |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| typ instalacji | naścienny, W pozycji siedzącej |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Jadalnia, Gabinet, Kuchnia, Sypialnia, Salon |
| kształt | Okrągły |
| Lumeny | 4200 |
| Moc wejściowa (W) | 55 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.