Limitované kolekce lustrů FINO v měděném provedení splňuje požadavky náročného uživatele, vysoká svítivost, designové řešení závěsného systému.. Osvětlení FINO nevyniká pouze svým designem, ale také rozmanitou funkčností. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a změníte intenzitu či tepelnou zabarvenost, kdykoliv kliknutím změníte funkčnost z centrálního osvětlení na náladové přisvícení.
UPOZORNĚNÍ: Kruh svítí dolů, lustr Vás tedy nebude oslňovat jako svítidlo svítící dovnitř nebo do stran.
Vzdálená správa aplikací Immax NEO PRO je pohodlná a jednoduchá.
Lustr si můžete zavěsit dle vašeho přání vodorovně či šikmo a zafixovat do pozice, která Vám bude vyhovovat.
Komunikující přes ZigBee 3.0, kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Tuya, Philips HUE
Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla: měděná
Rozměry: průměr 80cm
Délka závěsu: max 150cm
Barva světla: CCT 2700-6500K
Příkon: 55W
Světelný tok: 4200lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: (AC 220-230V 50/60Hz)
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
Pokud se vám nedaří spárovat světlo Immax NEO s dálkovým ovladačem nebo chytrou bránou Immax NEO, návod najdete ZDE
| długość najdłuższego boku | 80 cm |
| waga z opakowaniem w kg | 4,6 kg |
| najdłuższy bok | 80-99cm |
| Průměr | 80 cm |
| szerokość | 80 cm |
| wielkość paczki | 88x88x16 |
| wysokość | 2,5 cm |
| Funkcja | Pilot, Inteligentny, Możliwość przyciemniania, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Apple Home Kit, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | Zigbee 3.0 |
| Kolor | Měděná |
| Materiał | Aluminium, Plastikowy |
| Kolor światła | Naturalna biel, Zimna biel, Ciepła biel |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| typ instalacji | Wiszące |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Korytarz i klatka schodowa, Jadalnia, Gabinet, Kuchnia, Sypialnia, Salon |
| długość zawiasu | 150 cm |
| kształt | Okrągły |
| Lumeny | 4200 |
| Moc wejściowa (W) | 60 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.