Limitowana edycja NEO LITE SEMPLICI Smart 40 cm w kolorze miedzianym
CCT: regulowana temperatura barwowa światła w zakresie 2700-6500 K (ciepła, naturalna, zimna)
Sterowanie pilotem z obsługą technologii Beacon:
Wygodne sterowanie pojedynczą lampą lub grupą do 30 lamp za pomocą jednego pilota
Zasięg pilota około 20 metrów bez konieczności kierowania go bezpośrednio na lampę
Możliwość utworzenia do 4 grup lamp (A/B/C/D)
Sterowanie za pomocą aplikacji Immax NEO PRO:
Wygodne sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu
Łatwa zmiana koloru światła i tworzenie własnych scen świetlnych
Zdalne włączanie/wyłączanie oprawy oświetleniowej z dowolnego miejsca w celu zwiększenia bezpieczeństwa
Nie jest potrzebna brama (Bridge):
Łatwiejsza instalacja i niższe koszty
Działa na platformie WiFi, Tuya
Parametry techniczne:
Pilot zdalnego sterowania: TAK (w zestawie)
Protokół: Tuya, WiFi, BEACON
Materiał: METAL, plastik
Kolor lampy: miedziany
Wymiary: 40 cm x 5,5 cm
Kolor światła: 2700-6500 K
Moc: 36 W
Strumień świetlny: 2736 lm
Możliwość ściemniania: TAK
Stopień ochrony: IP20
Czas świecenia: 50 000 godzin
Napięcie wejściowe źródła: AC 230 V 50/60 Hz
CRI(Ra) Indeks oddawania barw: >80Ra (światło dzienne ma wartość Ra 100)
Okres gwarancji: 2 lata
| długość najdłuższego boku | 40 cm |
| waga z opakowaniem w kg | 1,6 kg |
| najdłuższy bok | 40-59cm |
| Průměr | 40 cm |
| szerokość | 40 cm |
| wielkość paczki | 43x6,3x43 |
| wysokość | 5,5 cm |
| Funkcja | Beacon, Bluetooth, Pilot, Inteligentny, Możliwość przyciemniania, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa, Skróty Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Kolor | Měděná |
| Materiał | Metal, Plastikowy |
| Kolor światła | Naturalna biel, Zimna biel, Ciepła biel, Regulowana temperatura barwowa światła białego |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| typ instalacji | W pozycji siedzącej |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Korytarz i klatka schodowa, Jadalnia, Gabinet, Kuchnia, Sypialnia, Salon, Szatnia |
| kształt | Okrągły |
| Lumeny | 2736 |
| Moc wejściowa (W) | 36 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.