LIGHT STAX Expansion mini Lamp STAX

Obrázek (2495)
Materiał budowlany, uzupełnij swoją kolekcję klocków o części, które absolutnie potrzebujesz. Dodatkowy zestaw 24 klocków budowlanych Stax służy do rozszerzenia już zakupionego zestawu budowlanego Light Stax. Light Stax to świetlisty klocki, wykorzystujące technologię LED. Każdy klocek magicznie się rozświetla, gdy jest podłączony do płyty podstawowej, dzięki opatentowanemu systemowi. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych złącz ani kabli. Klocki Light Stax są w pełni kompatybilne z innymi zestawami budowlanymi typu LEGO (LightStax Classic). Marka LEGO® jest znakiem towarowym LEGO Group. Więcej o Lightstax w filmie poniżej. Ten unikalny model zestawu budowlanego oferuje Twoim dzieciom połączenie klasycznej rozrywki z czymś innowacyjnym. Gra z świetlistymi klockami zachwyci nie tylko dzieci, ale także dorosłych.
Więcej o produkcie
W magazynie
Numer kataloguS-11105
Osobiście w sklepie:pojutrzeKurier przewozowe:wtorek 21.5
28,1 Zł 23,2 Zł bez VAT
Gwarancja 24 miesiące
Opłata recyklingowa 0,1 Zł

Zestawy budowlane Lightstax wspierają kreatywność, wyobraźnię, koordynację i wyobraźnię przestrzenną. Dzięki zestawom budowlanym dzieci uczą się tworzyć własne światy, które mogą przenieść do klocków. Ponadto, budowanie jest o wiele prostsze niż malowanie. Klocki już mają swoją formę, wystarczy je tylko poprawnie złożyć, co promuje logiczne myślenie, kreatywność wizualną i zdolności manualne. Więcej w filmie poniżej. Odpowiednie dla dzieci od 6 lat.

Zestaw zawiera:
• 6 sztuk klocków Light Stax 1x1 - czerwone
• 6 sztuk klocków Light Stax 1x1 - pomarańczowe
• 6 sztuk klocków Light Stax 1x1 - zielone
• 6 sztuk klocków Light Stax 1x1 - żółte
• 6 sztuk klocków Light Stax 1x1 - niebieskie
• 10 sztuk klocków Light Stax 1x1 - przezroczyste
• instrukcja obsługi

Szczegółowy opisSzczegóły

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ustawienia szczegółoweZezwól na wszystko