Wyrafinowany reflektor LED GOAL z elastycznym ramieniem to praktyczny dodatek do sypialni lub kącików do czytania. Obrotowe o 360° elastyczne ramię ułatwia dostosowanie kierunku światła do indywidualnych potrzeb.
Materiał: aluminium + akryl
Kolor oprawy: biały + matowe złoto
Pobór mocy: maks. 3 W / 138 lm / 4000K
Napięcie wejściowe: AC 220-240V 50-60Hz
Wymiary korpusu lampy: D8 x 3 cm, max. długość 39 cm
Wymiary podstawy: 12 x 4 cm
Okres gwarancji: 2 lata
| długość najdłuższego boku | 12 cm |
| waga z opakowaniem w kg | 0,3 kg |
| szerokość | 4 cm |
| wysokość | 39 cm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Aluminium, Plastikowy |
| Kolor światła | Naturalna biel |
| typ instalacji | naścienny, W pozycji siedzącej |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Korytarz i klatka schodowa, Jadalnia, Gabinet, Krytá pergola, Krytá veranda, Kuchnia, Sypialnia, Salon, Szatnia |
| kształt | Kwadrat, Okrągły |
| Lumeny | 138 |
| Moc wejściowa (W) | 3 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.