Ochrana osobních údajů

Ochrona danych osobowych

Oświadczenie o ochronie prywatności

IMMAX WPB CZ, s.r.o. zobowiązuje się do poszanowania i ochrony Państwa prywatności. IMMAX WPB CZ, s.r.o. zobowiązuje się do ochrony Państwa danych osobowych i działa zgodnie z ustawą nr 101/2000 Sb. o ochronie danych osobowych i o zmianie niektórych ustaw.

Bezpieczeństwo danych osobowych

IMMAX WPB CZ, s.r.o. zobowiązuje się do ochrony i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych. W celu ochrony danych osobowych użytkowników przed nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem stosujemy szereg różnych technologii i procedur bezpieczeństwa. Jeśli przekażesz nam swoje dane osobowe podczas zamawiania produktów lub usług, możesz być pewien, że wykorzystamy je wyłącznie w celu zapewnienia i utrzymania kontaktu między Tobą a naszą firmą. IMMAX WPB CZ, s.r.o. w żaden sposób nie sprzeda ani nie wypożyczy nikomu Twoich danych osobowych. O ile nie uzyskamy zgody użytkownika lub nie jest to wymagane przez prawo, nie będziemy udostępniać danych osobowych przekazanych nam przez użytkownika online.

Gdy wymagane są dane osobowe

IMMAX WPB CZ, s.r.o. publikuje na swojej stronie internetowej informacje nie tylko o produktach i usługach, które oferuje, ale także dane kontaktowe naszej firmy, podstawowe informacje o naszej firmie, oferty możliwości zatrudnienia itp. Wszystkie te informacje są dostępne bez konieczności podawania jakichkolwiek danych osobowych przez osoby odwiedzające witrynę. Wyjątkiem jest dostęp do systemu handlowego (sklepu), który jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników witryny. W takim przypadku przy wejściu do sklepu odwiedzający muszą podać swoje dane dostępowe, na podstawie których weryfikowana jest ich tożsamość i przyznawany jest dostęp. Dane są gromadzone przez okres co najmniej 3 lat, ale zawsze do czasu, gdy klient sam poprosi pocztą elektroniczną o usunięcie swoich danych z naszej bazy. Podanie danych jest warunkiem koniecznym do rejestracji i zakupu towarów. Jeśli chcesz usunąć swoje dane, wyślij wiadomość e-mail na adres obchod@immax.cz. Usunięcie danych spowoduje usunięcie konta użytkownika i jego rejestracji.

Gromadzone przez nas dane

IMMAX WPB CZ, s.r.o. prowadzi stronę internetową, na której można zamawiać produkty lub usługi, składać zapytania i rejestrować się w celu otrzymywania materiałów. Dane osobowe gromadzone w tej witrynie obejmują dane do faktury, adres wysyłki, dane osoby kontaktowej, numer telefonu, adres e-mail oraz dane dotyczące transakcji biznesowych.

Dostęp do danych osobowych

IMMAX WPB CZ, s.r.o. przygotował dla Państwa możliwość sprawdzenia i aktualizacji swoich danych osobowych w dowolnym momencie w zakładce profilu użytkownika. przeglądać i edytować dane osobowe, które zostały nam już przekazane. Poinformuj nas, czy chcesz otrzymywać informacje o naszych produktach lub usługach. Zapewnimy również możliwość powiadomienia nas, że nie życzą sobie Państwo otrzymywać od nas niezamawianych materiałów marketingu bezpośredniego, a my dołożymy wszelkich starań, aby honorować takie prośby.

Dlaczego gromadzimy te informacje

IMMAX WPB CZ, s.r.o. będzie gromadzić i wykorzystywać Państwa dane osobowe tylko za Państwa wiedzą i zgodą i tylko w celu zamówienia lub późniejszego korzystania z produktów i usług. Możemy wykorzystywać informacje o użytkowniku do celów związanych ze świadczeniem usług na rzecz użytkownika, co obejmuje przetwarzanie zamówień, zawieranie umów, świadczenie usług i dostarczanie produktów lub informacji, o które użytkownik prosi, oraz odpowiadanie na skargi i zapytania.

Zgoda na udostępnienie danych osobowych

IMMAX WPB CZ, s.r.o. uzyskuje Państwa dobrowolną zgodę na umieszczenie podanych danych w bazie danych spółki i ich dalsze przetwarzanie poprzez rejestrację na naszej stronie internetowej. Jeśli zdecydujesz się przekazać nam swoje dane osobowe (wszelkie informacje, na podstawie których można Cię zidentyfikować), zapewniamy, że będą one wykorzystywane wyłącznie w celu wspierania Cię jako naszego klienta.

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ustawienia szczegółoweZezwól na wszystko