Praktyczny reflektor ścienny LED Be PREPARE 4w1
Idealny wybór dla tych, którzy szukają połączenia stylu, praktyczności i nowoczesnych funkcji. Świetnie sprawdzi się w sypialniach, kącikach do czytania oraz jako dodatkowe oświetlenie w salonach.
Podwójne oświetlenie opcjonalne:
Światło kierunkowe – Obrotowe ramię 360° ułatwia regulację kierunku padania światła. Idealny wybór do wygodnego wieczornego czytania.
Oświetlenie pośrednie – Tworzy przyjemną, intymną atmosferę na chwile odpoczynku i relaksu.
Praktyczny do ładowania urządzeń mobilnych:
Bezprzewodowe ładowanie Qi – Wystarczy umieścić telefon na zintegrowanej półce, a rano telefon będzie w pełni naładowany.
USB port – Jeśli telefon nie obsługuje ładowania bezprzewodowego, można po prostu użyć portu USB. Można nim również ładować inne małe urządzenia i akcesoria erotyczne.
Wygodne sterowanie:
Lampą steruje się za pomocą przełączników umieszczonych bezpośrednio na jej korpusie, co jest szczególnie wygodne przy umieszczeniu jej obok łóżka.
Zalecenie:
Oprawa Be PREPARE jest dostępna zarówno w wersji prawej, jak i lewej – wybierz wariant, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Specyfikacja:
Kolor korpusu lampy: biały
Moc znamionowa lampy punktowej: 3 W
Moc znamionowa światła pośredniego: 3 W
Znamionowa moc ładowania Qi: 18 W
Liczba diod LED światła punktowego: 6
Liczba diod LED światła pośredniego: 15
Kolor światła: 4000 K
Natężenie światła punktowego: maks. 309 lm
Natężenie światła pośredniego: 121 lm
Napięcie i prąd wejściowy lampy: 24V/1A
Napięcie wejściowe zasilacza: 100V-240V/50-60Hz
Możliwość ściemniania: nie
Temperatura pracy: -20 do +50 °C
Materiał: metal, aluminium, akryl
Wyjście USB: 5V 2A
CRI(Ra): >80
Czas uruchomienia: natychmiastowe włączenie
Wymiary: 30 x 12 x 11 cm
Waga: 0.9 KG
Certyfikaty: CE, RoHS
Zawartość opakowania:
Lampa ścienna + instrukcja instalacji
| długość najdłuższego boku | 30 cm |
| szerokość | 12 cm |
| wielkość paczki | 35x17x15 |
| wysokość | 11 cm |
| Funkcja | Sterowanie dotykowe, Oświetlenie nocne, Wyjście USB, vestavné Qi bezdrátové nabíjení pro mobilní zařízení |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor światła | Naturalna biel |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| typ instalacji | naścienny |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Korytarz i klatka schodowa, Jadalnia, Gabinet, Sypialnia, Salon |
| kształt | Kwadrat |
| Lumeny | 309 |
| Moc wejściowa (W) | 3 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.