Żarówka Immax Neo SMART LED zapewnia temperaturę barwową światła 2700K – 6500K + RGB (mieszanie kolorów podstawowych czerwonego, zielonego, niebieskiego i ich kombinacji) oraz strumień świetlny 1055 lumenów, wartość ta odpowiada klasycznej żarówce o mocy o mocy 75W.
UWAGA - nie jest to żarówka WiFi, wymaga użycia pilota (kod produktu: 07087-2) lub do użytku z aplikacją IMMAX NEO PRO należy dokupić Immax NEO BRIDGE PRO Smart Zigbee 3.0 (kod produktu: 07117- 2), lub inny hub/most/bramka na platformie TUYA, który komunikuje się w standardzie ZigBee 3.0.
Specyfikacja techniczna:
Protokół: Zigbee 3.0
Częstotliwość: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: WiFi: 10dBm - max 19dBm
Pobór mocy: 11W
Zasilanie sieciowe w trybie czuwania (Pnet): 0,5 W
Gniazdo: E27
Materiał korpusu żarówki: plastik;
Barwa światła: RGB + CCT (ciepła, naturalna i zimna biel)
Temperatura barwowa: 2700 K-6500 K
Strumień świetlny: 1055lm (w sferze 360°)
Kąt świecenia: 240 °
Napięcie wejściowe: AC 230V
Średnia żywotność: 25 000 godzin
Wskaźnik oddawania barw:> 80Ra
Wymiary: 60mm x 120mm
Odpowiada klasycznej żarówce: 75W
Liczba cykli łączeniowych: 100 000
Natychmiastowe oświetlenie
Klasa energetyczna (EEI): F
Współczynnik mocy:> 0,5
Opcja ściemniania: TAK
Certyfikaty: CE
Zawartość opakowania: żarówka LED, instrukcja obsługi
Jeśli nie możesz sparować żarówki Immax NEO z pilotem lub inteligentną bramką Immax NEO, zresetuj światło. Jak poprawnie zresetować światło, znajdziesz na https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/
| Funkcja | Inteligentny, Możliwość przyciemniania, Změna barev - RGB, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa, Skróty Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Somfy, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | Zigbee 3.0 |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ano |
| Beacon | Ne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowy |
| Kolor światła | Naturalna biel, RGB – spektrum kolorów, Zimna biel, Ciepła biel, Wybierana temperatura barwowa światła białego + spektrum kolorów |
| Temperatura barwowa | 2700K-6500K |
| Kąt wiązki światła | 240° |
| Typ gniazda | E27 |
| Odpowiada klasycznej żarówce | 75W |
| Natychmiastowe włączenie | Ano |
| Indeks podania kolorów | >80Ra |
| Klasa energetyczna (EEI) | F |
| Możliwość ściemniania | Ano |
| Liczba cykli przełączania | 100.000 |
| Średnia żywotność | 25.000 |
| Strumień świetlny | 1055lm (v kouli 360°) |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Moc wejściowa (W) | 11 W |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,5W |
| Współczynnik mocy (Power factor) | 0,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 6cm x 12cm |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.