FINO - funkcjonalna elegancja w każdym detalu
FINO to coś więcej niż światło - to funkcjonalny element łączący najnowocześniejsze oświetlenie z inteligentną technologią. Synonim jakości, designu i komfortu. Steruj oświetleniem tak, jak lubisz - prosto, nowocześnie, bez kompromisów.
Zalety FINO:
Średnica 80 cm - dla maksymalnego efektu wizualnego
Ekskluzywne szczotkowane złoto: Wygląd premium dla wymagających
Elastyczna instalacja: nadaje się do montażu na ścianie i suficie. Połącz rodzinę opraw FINO, aby stworzyć idealną całość.
Możliwość ściemniania: Dostosuj natężenie światła do swoich potrzeb.
Innowacyjna technologia: Wystarczy jedno kliknięcie na telefonie, aby zmienić intensywność lub odcień ciepła, zmienić funkcjonalność z oświetlenia centralnego na oświetlenie nastrojowe w dowolnym momencie.
Temperatura barwowa CCT: Umożliwia regulację temperatury światła od ciepłej do chłodnej bieli.
Inteligentne sterowanie: sterowanie za pomocą aplikacji Immax NEO PRO na telefonie, kompatybilnej z systemami iOS i Android.omp
Pilot zdalnego sterowania: Pilot zdalnego sterowania w zestawie
Kompatybilność: lampa FINO wykorzystuje platformę ZigBee 3.0, zapewniając kompatybilność z szeroką gamą inteligentnych systemów i asystentów głosowych, w tym Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, Tuya, Philips HUE, Somfy i nie tylko.
Specyfikacja:
Protokół: Zigbee 3.0
Materiał: metal, tworzywo sztuczne
Kolor lampy: złoty
Wymiary: średnica 80 cm
Wysokość od sufitu: 8 cm
Barwa światła: CCT 2700-6500K
Moc: 55W
Strumień świetlny: 4285lm
Możliwość ściemniania: tak
50 000 godzin
Napięcie wejściowe zasilania: (AC 220-230V 50/60Hz)
Współczynnik oddawania barw CRI(Ra): >86 (światło dzienne ma wartość Ra równą 100)
Okres gwarancji: 3 lata
Zawartość opakowania: oprawa LED, instrukcja obsługi, pilot zdalnego sterowania
| waga z opakowaniem w kg | 4 kg |
| najdłuższy bok | 80-99cm |
| Průměr | 80 cm |
| wielkość paczki | 87x88,5x12 |
| wysokość | 8 cm |
| Funkcja | Pilot, Inteligentny, Możliwość przyciemniania, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | Zigbee 3.0 |
| Kolor | Złoto |
| Materiał | Aluminium, Plastikowy |
| Kolor światła | Naturalna biel, Zimna biel, Ciepła biel, Regulowana temperatura barwowa światła białego |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| typ instalacji | naścienny, W pozycji siedzącej |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Korytarz i klatka schodowa, Jadalnia, Gabinet, Kuchnia, Sypialnia, Salon, Szatnia |
| kształt | Okrągły |
| Lumeny | 4285 |
| Moc wejściowa (W) | 55 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.