Żarówka Immax Neo SMART LED zapewnia temperaturę barwową światła 2700K – 6500K + RGB (mieszanie kolorów podstawowych czerwonego, zielonego, niebieskiego i ich kombinacji) oraz strumień świetlny 806 lumenów, wartość ta odpowiada klasycznej żarówce o mocy o mocy 60W.
Specyfikacja techniczna:
Protokół: Wi-Fi
Częstotliwość: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: WiFi: 20dBm
Pobór mocy: 9W
Zasilanie sieciowe w trybie gotowości (Pnet): 0,4 W
Gniazdo: E27
Materiał korpusu żarówki: plastik;
Barwa światła: RGB + ciepła do zimnej bieli
Temperatura barwowa: 2700 K-6500 K
Strumień świetlny: 806lm
Kąt świecenia: 240° (w sferze 360°)
Napięcie wejściowe: AC 230V
Średnia żywotność: 25 000 godzin
Wskaźnik oddawania barw:> 80Ra
Wymiary: 60mm x 110mm
Odpowiada klasycznej żarówce: 60W
Liczba cykli łączeniowych: 100 000
Natychmiastowe oświetlenie
Klasa energetyczna (EEI): F
Współczynnik mocy:> 0,5
Opcja ściemniania: TAK
Certyfikaty: CE
Jeśli nie możesz sparować żarówki Immax NEO z pilotem lub inteligentną bramką Immax NEO, zresetuj światło. Jak poprawnie zresetować światło, znajdziesz na https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/
| Funkcja | Beacon, Inteligentny, Możliwość przyciemniania, Změna barev - RGB, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa, Skróty Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowy |
| Kolor światła | Naturalna biel, RGB – spektrum kolorów, Zimna biel, Ciepła biel, Wybierana temperatura barwowa światła białego + spektrum kolorów |
| Temperatura barwowa | 2700K-6500K |
| Kąt wiązki światła | 240° |
| Typ gniazda | E27 |
| Odpowiada klasycznej żarówce | 60W |
| Natychmiastowe włączenie | Ano |
| Indeks podania kolorów | >80Ra |
| Klasa energetyczna (EEI) | F |
| Możliwość ściemniania | Ano |
| Liczba cykli przełączania | 100.000 |
| Średnia żywotność | 25.000 |
| Strumień świetlny | 806lm |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Moc wejściowa (W) | 9 W |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,4W |
| Współczynnik mocy (Power factor) | 0,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 6cm x 11,8cm |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.