Urządzenie wykorzystuje platformę Tuya Zigbee, która zapewnia wysoką kompatybilność z systemami inteligentnego domu i możliwość integracji z różnymi scenariuszami automatyzacji. Do połączenia z aplikacją wymagana jest bramka Tuya smart zigbee (np. 07117-4).
Specyfikacja techniczna:
biały kolor
Napięcie nominalne: AC 230 V ± 10%, 50/60 Hz
Maksymalne obciążenie: 3680 W, 16 A
Ochrona przeciwprzepięciowa: 255V
Dlatego zabezpieczenie podnapięciowe: 80V
Funkcja ochrony przed przeładowaniem: TAK
Odgromnik: 1KV
Moc sieciowa w trybie gotowości (Pnet): 0,7 W
Repeater Zigbee: TAK
Protokół: Zigbee
Częstotliwość: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: Zigbee: 10dBm - maks. 19dBm
Odległość bezprzewodowa: 30 m (w otwartej przestrzeni)
Temperatura pracy: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F)
Wilgotność robocza: 20% ~ 85%
Funkcje w aplikacji: ON/OFF, Timer, Odliczanie, Pomiar zużycia
Rozmiar: 5,5 cm x 5,5 cm x 7,5 cm
Waga: 87g
Zawartość opakowania: 3-częściowa szuflada wewnętrzna, instrukcja obsługi
| Funkcja | Pilot, Sterowanie dotykowe, Inteligentny, Pomiar zużycia energii |
| Zgodność | Amazon Alexa, Skróty Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | Zigbee 3.0 |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ano |
| Kolor | Biały |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maksymalne obciążenie | 3680W, 16A |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,7W |
| Ochrona przed przepięciami | 255V |
| Ochrona przed spadkiem napięcia | 80V |
| Temperatura robocza | 0 °C ~ 40 °C (32 ° F ~ 104 ° F) |
| Wilgotność robocza | 20% ~ 85% |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 5,5 cm x 5,5 cm x 7,5 cm |
| Waga urządzenia | 87 g |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.