Jesteś z dala od domu i musisz sprawdzić stan prądu. urządzeń, czy też trzeba je włączać lub wyłączać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.
Dzięki przełącznikowi Immax NEO LITE Smart możliwe jest włączanie i wyłączanie dowolnego urządzenia elektrycznego. urządzenie. Dzięki temu w każdej chwili możesz mieć pod kontrolą urządzenia w swoim domu i sterować nimi zdalnie.
Inteligentna aplikacja mobilna „Immax NEO PRO” umożliwia kontrolę i kontrolę nad Twoim gospodarstwem domowym z dowolnego miejsca na świecie, wykorzystując jedynie Internet i telefon komórkowy. Do urządzeń WiFi nie jest potrzebna żadna jednostka sterująca ani „bramka”, do urządzeń Zigbee potrzebny jest Immax NEO BRIDGE PRO. Każde urządzenie posiada wszystkie niezbędne komponenty do komunikacji z telefonem komórkowym poprzez Internet (chmura). Aplikacja jest obsługiwana w języku czeskim i w 45 innych językach.
Aplikacja umożliwia także sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, gniazdkami, kamerami zewnętrznymi i wewnętrznymi, wideodomofonem czy systemem bezpieczeństwa. Wygodna kontrola całego gospodarstwa domowego za pomocą jednej aplikacji.
Specyfikacja techniczna:
Pobór mocy: AC 120 - 240 50 Hz / 60 Hz.
Maksymalny prąd: 16 A (3680 W)
Protokół: Wi-Fi
Częstotliwość: 2400 MHz - 2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: WiFi: 20dBm
Zasilanie sieciowe w trybie czuwania (Pnet): 0,5 W
Zasięg bezprzewodowy: bezpośrednia widoczność 30 m, 10 m w terenie zabudowanym
Temperatura pracy: -20°C do 60°C
Wilgotność robocza: 20% - 80%.
Stopień ochrony: IP68
Wymiary: 135 mm x 62 x 40 mm
Waga: 120g
Zawartość opakowania: Inteligentny kontroler, instrukcja obsługi
| Funkcja | Pilot, Sterowanie dotykowe, Inteligentny, Pomiar zużycia energii |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | WiFi: 20dBm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Plastikowy |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maksymalne obciążenie | 3680W, 16A |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,5W |
| Temperatura robocza | -20°C až 60°C |
| Wilgotność robocza | 20% ~ 85% |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Wymiary urządzenia | 13,5 cm x 6,2 x 4 cm |
| Waga urządzenia | 120 g |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.