Immax NEO LITE RONDATES Smart – niewielka oprawa sufitowa z rodziny opraw RONDATE, przeznaczona dla wymagających użytkowników, którzy poszukują nowoczesnego i minimalistycznego oświetlenia do swoich wnętrz.
Nowa seria o dużej jasności i ponadczasowym designie
Możliwość połączenia z czujnikiem ruchu i światła – umożliwia automatyczne włączenie światła po zmroku, po wykryciu ruchu, co poprawia bezpieczeństwo i komfort w domu.
Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej – aplikacja Immax NEO PRO umożliwia użytkownikom zmianę odcienia białego światła, intensywności oświetlenia, a nawet wyłączenie i włączenie światła zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego.
Obsługa BEACON.
Jest to bezprzewodowe sterowanie za pomocą innowacyjnego protokołu Bluetooth.
Za pomocą pilota można zdalnie sterować światłem lub żarówką:
- Nie ma potrzeby kierowania pilota w stronę produktu (zasięg ok. 20 m)
- Jednym pilotem można sterować nawet 30 produktami.
- Nie ma potrzeby posiadania bramki (Bridge)
Pilot zdalnego sterowania WiFi BEACON jest częścią zestawu. W razie potrzeby pilot zdalnego sterowania można również kupić osobno.
Parametry techniczne:
Protokół: WiFi Tuya Beacon
Materiał: metal, aluminium, plastik
Kolor oprawy: złoty
Wymiary: D11,5 x 9,5 cm
Kolor światła: 2700-6500K
Moc: 18W
Strumień świetlny: 1458lm
Możliwość ściemniania: tak
Czas świecenia: 50 000 godzin
Napięcie wejściowe źródła: AC 100-240V 50-60Hz
CRI(Ra) Indeks oddawania barw: >86 (światło dzienne ma wartość Ra 100)
Okres gwarancji: 2 lata
Kompatybilność: iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri skróty, Google Assistant, Philips HUE, TUYA, Tahoma, Lidl, Ikea.
Zawartość opakowania: oprawa LED, instrukcja obsługi + pilot
| waga z opakowaniem w kg | 1 kg |
| Průměr | 11,5 cm |
| wielkość paczki | 17x15x17 |
| wysokość | 9,5 cm |
| Funkcja | Beacon, Bluetooth, Pilot, Zintegrowana bateria, Inteligentny, Możliwość przyciemniania, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Kolor | Złoto |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor światła | Naturalna biel, Zimna biel, Ciepła biel, Regulowana temperatura barwowa światła białego |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| typ instalacji | naścienny, W pozycji siedzącej |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Korytarz i klatka schodowa, Jadalnia, Gabinet, Kuchnia, Sypialnia, Salon, Szatnia |
| kształt | Okrągły |
| Lumeny | 1458 |
| Moc wejściowa (W) | 18 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.