Specyfikacja techniczna:
Protokół: Wi-Fi, Bluetooth
Częstotliwość: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF WiFi: 16dBm
Maksymalna moc wyjściowa Bluetooth RF: 20 dBm
Pobór mocy: 4W
Moc sieciowa w trybie gotowości (Pnet): 0,2 W
Gniazdo: G9
Materiał korpusu żarówki: tworzywo sztuczne
Barwa światła: CCT
Temperatura barwowa: 2700K-6500K
Strumień świetlny: 400lm (w sferze 360°)
Kąt rozsyłu światła: 360°
Napięcie wejściowe: AC 230 V, 50/60 Hz
Średnia żywotność: 25 000 godzin
Wskaźnik oddawania barw:>80Ra
Wymiary: 18mm x 72mm
Odpowiada klasycznej żarówce: 40W
Liczba cykli przełączania: 100 000
Natychmiastowe oświetlenie
Współczynnik mocy: >0,5
Opcja ściemniania: TAK
Certyfikaty: CE
Zawartość opakowania: 3 sztuki żarówek LED, instrukcja obsługi
Jeżeli nie możesz sparować żarówki Immax NEO z pilotem lub inteligentną bramką Immax NEO, zresetuj lampę. Informacje na temat prawidłowego resetowania światła można znaleźć na stronie www.immax.cz/jak-vyresetovat-svetla-immax-neo
| Funkcja | Beacon, Pilot, Inteligentny, Możliwość przyciemniania, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa, Skróty Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowy |
| Kolor światła | Naturalna biel, Zimna biel, Ciepła biel, Regulowana temperatura barwowa światła białego |
| Temperatura barwowa | 2700K-6500K |
| Kąt wiązki światła | 360° |
| Typ gniazda | G9 |
| Odpowiada klasycznej żarówce | 40W |
| Natychmiastowe włączenie | Ano |
| Indeks podania kolorów | >80Ra |
| Klasa energetyczna (EEI) | E |
| Możliwość ściemniania | Ano |
| Liczba cykli przełączania | 100.000 |
| Średnia żywotność | 25.000 |
| Strumień świetlny | 400lm (v kouli 360°) |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Moc wejściowa (W) | 4 W |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,2W |
| Współczynnik mocy (Power factor) | 0,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 1,8cm x 7,2cm |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.