Immax NEO Controller ZigBee to dedykowany kontroler do sterowania źródłami światła systemu Immax NEO komunikującymi się poprzez protokół ZigBee. Pozwala to w każdej chwili sterować oświetleniem w Twoim domu, czyniąc Cię „mistrzem światła”.
Jest w pełni kompatybilny z iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, TUYA, Lidl.
Parametry techniczne:
Uwaga: z połączeniem neutralnym
Protokół komunikacyjny: ZigBee 3.0
Częstotliwość: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: ZigBee: 10dBm - 19dBm max
Przekaźnik Zigbee: Nie
Moc w trybie gotowości sieciowej (Pnet): 0,4 W
Moc wejściowa: AC 120-240 50Hz/60Hz
Zakres obciążenia: 2300W / 250W dla oświetlenia LED
Bezpiecznik termiczny, ochrona przed przegrzaniem: Tak
Bezpiecznik zasilania, ochrona przed przepięciem i przeciążeniem: Tak
Zasięg bezprzewodowy: 30m w linii wzroku, 10m w terenie zabudowanym
Temperatura robocza: -10 ℃ do 40 ℃
Wilgotność robocza: 20%-80%
Wymiary: 46 x 46 x 18 mm (bez wspornika)
Stopień ochrony: IP20
Zawartość opakowania: inteligentny kontroler, instrukcja obsługi
| Poznámka | se zapojením nulového vodiče |
| Tepelná pojistka , ochrana proti přehřátí | Ano |
| Funkcja | Pilot, Inteligentny, Pomiar zużycia energii |
| Zgodność | Amazon Alexa, Skróty Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | Zigbee 3.0 |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowy |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maksymalne obciążenie | 2300W, 250W (max 2 LED světla) |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,4W |
| Temperatura robocza | -10 ° C až 40 ° C |
| Wilgotność robocza | 20% - 80%. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 4,6 x 4,6 x 1,8 cm (bez držáku) |
| Zawartość opakowania | uchwyt, instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.