Specyfikacja techniczna:
Standardy WiFi: 2,4 GHz 802.11 b/g/n
Częstotliwość: 2412 MHz–2472 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: 802.11b: +18 dBm / 802.11g: +16 dBm / 802.11n (20 MHz): +14 dBm
Napięcie wejściowe: AC 230 V, 50 Hz
Maksymalne obciążenie: 3680 W, 16 A
Zasilanie: Tak
Wyjście USB-C1/C2: 5 V 3 A, 9 V 3 A, 12 V 2,5 A, 15 V 2 A, maks. 30 W
Wyjście USB-A: 5 V 3 A, 9 V 3 A, 12 V 2,5 A, maks. 30 W
Ładowanie wielu urządzeń: wspólne 5 V 3 A, maks. 15 W
Temperatura pracy: od -5°C do 35°C
Dopuszczalna wilgotność podczas pracy: 5% – 65%
Stopień ochrony: IP20
Kabel: 3 x 1,5 mm², 1,5 metra
Wymiary: 36 x 5,9 x 4,7 cm
Certyfikaty: CE
Zawartość opakowania: przedłużacz, instrukcja obsługi
| Poznámka | Kabel: 3 x1,5 mm2 , 1,5 metru |
| Funkcja | Sterowanie dotykowe, Pomiar zużycia energii, Wyjście USB |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, SmartThings - hlasové ovládání, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | WiFi: 20dBm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowy |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maksymalne obciążenie | 3680W, 16A |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,4W |
| Power delivery | Ano |
| Wyjście USB | 30W |
| USB-A | 5V 3A,9V 3A,12V 2.5A Max 30W |
| USB-C | 5V 3A,9V 3A,12V 2.5A,15V 2A Max 30W |
| USB-A + USB-C | sdílené 5V 3A Max 15W |
| Ochrona przed przepięciami | 265V |
| Temperatura robocza | -5°C až 35 °C |
| Wilgotność robocza | 5% - 65% |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 36 x 5,9 x 4,7 cm |
| Waga urządzenia | 700 g |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.