Specyfikacja techniczna:
Kolor: biały
Protokół komunikacyjny: ZigBee 3.0
Częstotliwość: 2400 MHz~2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: ZigBee: 10 dBm – maks. 19 dBm
Wzmacniacz Zigbee: Tak
Zasięg bezprzewodowy: 30 m w linii prostej, 5 m w zabudowie miejskiej
Napięcie znamionowe: AC 230 V ± 10%, 50/60 Hz
Maksymalne obciążenie: 3200 W, 16 A
Wyjście USB: 20 W
Zasilanie: Tak
USB-A: 9 V/2,2 A, 12 V/1,67 A
USB-C: 9 V/2,2 A, 12 V/1,67 A
USB-A + USB-C: 9 V/1,1 A; 12 V/0,84 A maks.
Ochrona przed przepięciem: 265 V
Ochrona przed spadkiem napięcia: 90 V
Temperatura robocza: 0 °C ~ 40 °C (32 °F ~ 104 °F)
Wilgotność robocza: 10% ~ 90%
Stopień ochrony: IP20
Funkcje w aplikacji: WŁ. / WYŁ., Timer, Odliczanie, Pomiar zużycia
Wymiary: 8 cm x 8 cm x 5 cm
Waga: 129 g
Zawartość opakowania: Gniazdo wewnętrzne, instrukcja obsługi
| Funkcja | Pilot, Sterowanie dotykowe, Inteligentny, Pomiar zużycia energii, Wyjście USB |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife), Tuya - Matter |
| Rodzaj połączenia | Zigbee 3.0 |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ano |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastikowy, Szkło |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maksymalne obciążenie | 3200W, 16A |
| Power delivery | Ano |
| Wyjście USB | 20W |
| USB-A | 9V/2.2A,12V/1.67A |
| USB-C | 9V/2.2A,12V/1.67A |
| USB-A + USB-C | 9V/1.1A ; 12V/0.84A max |
| Ochrona przed przepięciami | 265V |
| Ochrona przed spadkiem napięcia | 90V |
| Temperatura robocza | 0 °C ~ 40 °C (32 ° F ~ 104 ° F) |
| Wilgotność robocza | 10 - 90% RH (bez kondenzace) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 8 cm x 8 cm x 5 cm |
| Waga urządzenia | 129 g |
| Zawartość opakowania | urządzenie, materiały instalacyjne, instrukcja obsługi |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.