Specyfikacja techniczna:
Protokół: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Częstotliwość: 2400 MHz~2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: WiFi: 20 dBm
Pobór mocy: 20 W
Pobór mocy w trybie czuwania sieciowego (Pnet): 0,5 W
Materiał obudowy: aluminium, szkło
Kolor światła: CCT + RGB
Temperatura barwowa: 2700 K–6500 K
Strumień świetlny: 1620 lm (w kuli 360°)
Kąt świecenia: 120°
Napięcie wejściowe: AC 230V
Średnia żywotność: 15 000 godzin
Wskaźnik oddawania barw: >70Ra
Liczba cykli włączania: 10 000
Natychmiastowe włączenie
Klasa energetyczna (EEI): G
Współczynnik mocy: >0,5
Możliwość ściemniania: Tak (w aplikacji)
Wymiary: 10,8 x 13,1 x 5,7 cm (bez uchwytu)
Waga: 310 g
Stopień ochrony: IP65
Certyfikaty: CE
Zawartość opakowania: Światło LED, instrukcja obsługi
| Funkcja | Inteligentny, Czujnik, Możliwość przyciemniania, Změna barev - RGB, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | WiFi: 20dBm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium, Szkło |
| Kolor światła | Naturalna biel, RGB – spektrum kolorów, Zimna biel, Ciepła biel, Regulowana temperatura barwowa światła białego, Wybierana temperatura barwowa światła białego + spektrum kolorów |
| Temperatura barwowa | 2700K-6500K |
| Kąt wiązki światła | 120° |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| Natychmiastowe włączenie | Ano |
| Indeks podania kolorów | >70Ra |
| Klasa energetyczna (EEI) | G |
| Możliwość ściemniania | Ano |
| Liczba cykli przełączania | 10.000 |
| Średnia żywotność | 15.000 |
| Strumień świetlny | 1620lm (v kouli 360°) |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Moc wejściowa (W) | 20 W |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,5W |
| Współczynnik mocy (Power factor) | 0,5 |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wymiary urządzenia | 10,8 x 13,1 x 5,7 cm (bez držáku) |
| Waga urządzenia | 310 g |
| Zawartość opakowania | uchwyt, materiały instalacyjne, instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.