Korzyści:
Podwójny alarm: można ustawić 2 niezależne budziki, dla dwóch różnych godzin budzenia. Budzik 1 – działa tylko w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Budzik 2 – przeznaczony jest na weekend (sobota i niedziela). Aby oba budziki działały prawidłowo, należy ustawić prawidłową datę.
Możliwość przyciemniania
Automatyczne wyłączanie: w trybie 30/60/90 minut
Podświetlenie: 3 tryby podświetlenia
Biały szum: 7 naturalnych dźwięków uspokajających wieczorem
Funkcja drzemki: drzemka alarmu
Wyświetlanie czasu: tryb 12- lub 24-godzinny
Wyświetlacz: dwustopniowa regulacja jasności wyświetlacza i opcja wyłączenia wyświetlacza
Wyjście USB: do ładowania telefonu komórkowego 5V
Dane techniczne
Kolor: srebrny
Temperatura barwowa: RGB + 3000K
CRI(Ra) RA >80
Liczba diod LED: 36 + 35
Moc światła nocnego RGB: 7W
Całkowita moc: 20W
Strumień świetlny: 400lm
Moc wejściowa: 12 V/1,67 A lub 9 V/2,22 A
Napięcie wejściowe: 100-240VAC, 50/60Hz
Ściemnianie: TAK 3 poziomy jasności
3 temperatury barwowe i 3 poziomy jasności dla każdej z nich
Wymiary: 22,1 x 22 x 6,6 cm
Rozmiar opakowania: 24 x 24,7 x 7 cm
Zawartość opakowania: lampa LED + kabel USB-C
Adapter nie wchodzi w skład zestawu Adapter Power Delivery min 20W z wyjściem USB-C /12V/1.67A lub 9V/2.22A/ jest wymagany do działania
| długość najdłuższego boku | 24 cm |
| waga z opakowaniem w kg | 0 kg |
| najdłuższy bok | 20 - 39cm |
| Průměr | 22 cm |
| szerokość | 7 cm |
| wielkość paczki | 24 x 24,7 x 7cm |
| wysokość | 24,7 cm |
| Funkcja | budzik, Wyświetlacz, Sterowanie dotykowe, Zegar LCD, Oświetlenie nocne, Změna barev - RGB |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Metal, Plastikowy |
| Kolor światła | RGB – spektrum kolorów, Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | RGB + 3000K |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| typ instalacji | stołowa i stojąca |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Gabinet, Sypialnia, Salon |
| kształt | Okrągły, Specjalny |
| Klasa energetyczna (EEI) | E |
| Możliwość ściemniania | Ano |
| Liczba i typ diod LED | 36 + 35 |
| Strumień świetlny | 400lm |
| Lumeny | 400 |
| Moc wejściowa (W) | 20 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 22,1*22*6,6cm |
| Zawartość opakowania | kabel USB, instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.