LIGHT STAX HYBRID Snapping Crocodile

Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek (2564)
Obrázek
Zestaw konstrukcyjny Light Stax hybrid łączy w sobie klasyczne klocki budowlane oraz świecące klocki wykorzystujące technologię LED. STAX Hybrid łączy klasyczne klocki budowlane z efektami świetlnymi i dźwiękowymi. STAX Hybrid zasilany jest za pomocą dołączonej baterii guzikowej i aktywowany jest ruchem. Kompatybilny z systemem STAX oraz wszystkimi znanymi markami klocków budowlanych. Zestawy konstrukcyjne Lightstax wspierają kreatywność, wyobraźnię, koordynację i przestrzenną wyobraźnię. Dzięki zestawom budowlanym dzieci uczą się tworzyć własne światy, które mogą przenieść do budowy. Budowanie jest o wiele prostsze niż na przykład malowanie. Klocki mają już swoją formę, wystarczy je tylko prawidłowo ułożyć, dlatego wspierają logiczne myślenie, myślenie wizualne i zręczność dzieci. Więcej w poniższym filmie. Odpowiednie dla dzieci w wieku od 6 lat.
Więcej o produkcie
W magazynie
Numer kataloguH11101
Osobiście w sklepie:pojutrzeKurier przewozowe:wtorek 18.6
39,7 Zł 32,8 Zł bez VAT
Gwarancja 24 miesiące
Opłata recyklingowa 0,2 Zł

STAX Hybrid to najnowszy dodatek do rodziny STAX. Łączy w sobie Light STAX, Sound STAX, Connector STAX oraz klasyczne klocki w zestawach gier z interesującym stosunkiem ceny do wydajności. STAX Hybrid składa się z 4 tematów: Zwierzęta z oświetleniem i realnymi dźwiękami zwierząt.

Zestaw zawiera:

  • 1 sztuka 4x4 Vibration Sensor Power STAX - zielona
  • 1 sztuka 2x4 Sound STAX - zielona
  • 2 sztuki 2x4 STAX - zielona
  • 1 sztuka 1x2 STAX 90-stopniowy kąt - zielona
  • 2 sztuki 1x1 Light STAX koło z nadrukiem oka
  • 71 sztuk innych klocków
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2564)Obrázek (2564)
ObrázekObrázek
Szczegółowy opisSzczegółyZdjęcia

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ustawienia szczegółoweZezwól na wszystko