LIGHT STAX HYBRID Tuned Racer

Obrázek (3)
Obrázek (3)
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (1)
Zestaw konstrukcyjny Light Stax hybrid składa się z klasycznych klocków budowlanych i świecących klocków wykorzystujących technologię LED. STAX Hybrid łączy klasyczne klocki budowlane ze świetlnymi i dźwiękowymi efektami. STAX Hybrid zasilany jest za pomocą dołączonej baterii guzikowej i aktywowany jest ruchem. Kompatybilny z systemem STAX oraz wszystkimi znanymi markami klocków budowlanych. Zestawy konstrukcyjne Lightstax wspierają kreatywność, wyobraźnię, koordynację i przestrzenną wyobraźnię. Dzięki zestawom budowlanym dzieci uczą się tworzyć własne światy, które mogą przenieść do budowy. Budowanie jest o wiele prostsze niż na przykład malowanie. Klocki mają już swoją formę, wystarczy je tylko prawidłowo ułożyć, dlatego wspierają logiczne myślenie, myślenie wizualne i zręczność dzieci. Więcej w poniższym filmie. Odpowiednie dla dzieci w wieku od 6 lat.
Więcej o produkcie
W magazynie
Numer kataloguH12110
Osobiście w sklepie:pojutrzeKurier przewozowe:wtorek 18.6
59,8 Zł 49,4 Zł bez VAT
Gwarancja 24 miesiące
Opłata recyklingowa 0,2 Zł

STAX Hybrid to najnowszy dodatek do rodziny STAX. Łączy w sobie Light STAX, Sound STAX, Connector STAX oraz klasyczne klocki w zestawach gier z interesującym stosunkiem ceny do wydajności. STAX Hybrid składa się z 4 tematów: Pojazdy z przednimi i tylnymi światłami, oświetleniem kabiny i migaczami (dla pojazdów ratowniczych). W połączeniu ze dźwiękiem silnika lub syreny.

Zestaw zawiera:

  • 1 sztuka 4x4 Vibration Sensor Power STAX - czarny
  • 1 sztuka 2x4 Sound STAX - biały
  • 1 sztuka 2x4 STAX - biały
  • 4 sztuki 1x2 STAX 90-stopniowy kąt - czerwony
  • 1 sztuka 2x4 STAX płyta (dolne połączenie) - czerwony
  • 2 sztuki 1x6 STAX płyta (dolne połączenie) - biały
  • 4 sztuki 1x1 Light STAX koło - przezroczysty czerwony
  • 4 sztuki 1x1 Light STAX koło - przezroczysty żółty
  • 156 sztuk innych klocków
Obrázek (3)Obrázek (3)
ObrázekObrázek
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (1)Obrázek (1)
Szczegółowy opisSzczegółyZdjęcia

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ustawienia szczegółoweZezwól na wszystko