LIGHT STAX Kiga - LEGO® - komp.

Obrázek (2516)
Zestaw Kiga zawiera 360 świecących elementów ukrytych w super lekkim wielofunkcyjnym wózku na narzędzia. Wejdź do kreatywnego świata świetlnego i buduj bez ograniczeń. Oświetl swój dom, hotel, ogród, stwórz swoją własną lampkę nocną i nigdy więcej nie bój się w swoim pokoju w nocy. Pudełko na kółkach pełne świecących klocków. Niesamowity, nietypowy, oświetlony zestaw konstrukcyjny Light Stax zawiera 360 kolorowych klocków, które świecą dzięki technologii LED. Ten unikalny model zestawu konstrukcyjnego oferuje Twoim dzieciom połączenie klasycznej rozrywki z czymś nowym. Gra z oświetlonymi klockami zachwyci nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Klocki Light Stax to świecące klocki, które wykorzystują technologię LED. Każdy klocek magicznie świeci się, gdy jest podłączony do płyty podstawowej za pomocą opatentowanego systemu. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych złączy ani kabli. Klocki Light Stax są w pełni kompatybilne z innymi zestawami konstrukcyjnymi typu LEGO (LightStax Classic). Zestawy konstrukcyjne Lightstax wspierają kreatywność, wyobraźnię, koordynację i przestrzenną wyobraźnię. Dzięki zestawom konstrukcyjnym dzieci uczą się tworzyć własne światy, które mogą przenieść do klocków. Ponadto budowanie jest o wiele prostsze niż na przykład malowanie. Klocki mają już swoją formę, wystarczy je tylko prawidłowo złożyć, co wspiera myślenie logiczne, kreatywność wizualną i zdolności manualne. Więcej w filmie poniżej. Przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia.
Więcej o produkcie
W magazynie
Numer kataloguS-18002
Osobiście w sklepie:pojutrzeKurier przewozowe:wtorek 23.4
353,7 Zł 292,3 Zł bez VAT
Gwarancja 24 miesiące
Opłata recyklingowa 0,1 Zł

Zestaw zawiera: • 360 sztuk klocków Light Stax (230 sztuk - 2x4 + 130 sztuk - 2x2) • 3 sztuki bazy zasilania Li-Pol STAX SOUND (reagujące na dźwięk) - (4x4) • 3 sztuki kabla USB (300 cm) • instrukcja obsługi

Szczegółowy opisSzczegóły
Dbamy o Twoją prywatność

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zezwól na wszystkoNie zezwalaj na pliki cookie