LIGHT STAX lamp sets - red white - DUPLO®-komp

Obrázek (1001)
Obrázek (1001)
DUPLO_BILA_LS_wit-
DUPLO_CERVENA
DUPLO_ZAKLADNA
Dzieci wszystkich pokoleń budowały kominy z klocków. Buduj z Light Stax Junior, a w nagrodę każdy kolejny dodany klocek się rozświetli. Więc, czy uda Ci się rozświetlić cały komin? Zestawy budowlane Light Stax to świecące klocki, które wykorzystują technologię LED. Dzięki opatentowanemu systemowi każdy klocek magicznie się rozświetla, jak tylko zostanie podłączony do podstawy. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych złączy ani kabli. Klocki Light Stax są w pełni kompatybilne z innymi zestawami budowlanymi, takimi jak LEGO (LightStax Classic) i DUPLO (LightStax Junior). LightStax Junior jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci od trzech lat, LightStax Classic dla starszych dzieci (od 6 lat). Marki LEGO® i DUPLO® są znakami towarowymi LEGO Group.
Więcej o produkcie
W magazynie
Numer kataloguM-07002
Osobiście w sklepie:natychmiastKurier przewozowe:jutro
125,8 Zł 104,0 Zł bez VAT
Gwarancja 24 miesiące
Opłata recyklingowa 0,2 Zł

Zestawy budowlane Lightstax wspierają kreatywność, wyobraźnię, koordynację i zdolność przestrzennego myślenia. Dzięki tym zestawom budowlanym dzieci uczą się tworzyć własne światy, które mogą następnie przenieść do klocków. Ponadto budowanie jest o wiele prostsze niż na przykład malowanie. Bloki już mają swoje kształty, więc wystarczy je tylko odpowiednio złożyć, co wspiera logiczne myślenie, percepcję wizualną i zręczność manualną u dzieci. Dowiedz się więcej o Light Stax w filmie. Zalecane dla dzieci od 3 roku życia.

Zestaw zawiera:
• 15 sztuk klocków Light Stax 2x2 - białe
• 9 sztuk klocków Light Stax 2x2 - czerwone
• 6 sztuk klocków Light Stax 2x3 - białe
• 2 sztuki klocków Light Stax 2x3 - czerwone
• 4 sztuki klocków Light Stax 2x4 - białe
• 2 sztuki klocków Light Stax 2x4 - czerwone
• podstawa
• kabel USB (120 cm)
• instrukcja obsługi

Obrázek (1001)Obrázek (1001)
DUPLO_BILA_LS_wit-DUPLO_BILA_LS_wit-
DUPLO_CERVENADUPLO_CERVENA
DUPLO_ZAKLADNADUPLO_ZAKLADNA
Szczegółowy opisSzczegółyZdjęcia

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ustawienia szczegółoweZezwól na wszystko