LIGHT STAX Red 6pcs - DUPLO®-komp

Obrázek (983)
Obrázek (983)
Obrázek
Materiał budowlany, uzupełnij swoją zestaw o klocki, które koniecznie potrzebujesz. Dodatkowy zestaw 6 klocków Stax służy do rozszerzenia już zakupionego zestawu budowlanego Light Stax Junior. Ten unikalny model zestawu budowlanego oferuje Twoim dzieciom połączenie klasycznej rozrywki z czymś nowym. Gra z migoczącymi klockami zachwyci nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Klocki budowlane Light Stax wykorzystują technologię LED. Każdy klocek magicznie się rozświetla, gdy jest podłączony do płyty podstawowej za pomocą opatentowanego systemu. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych złączy ani kabli. Klocki Light Stax Junior są w pełni kompatybilne z innymi zestawami budowlanymi LEGO DUPLO (LightStax Junior). LightStax Junior jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci od trzech lat. Marki LEGO® i DUPLO® są znakami towarowymi LEGO Group. Więcej informacji znajdziesz w poniższym filmie.
Więcej o produkcie
W magazynie
Numer kataloguM-04003
Osobiście w sklepie:pojutrzeKurier przewozowe:wtorek 21.5
12,2 Zł 10,1 Zł bez VAT
Gwarancja 24 miesiące
Opłata recyklingowa 0,1 Zł

Zestawy budowlane Lightstax wspierają kreatywność, wyobraźnię, koordynację i wyobraźnię przestrzenną. Dzięki zestawom budowlanym dzieci uczą się tworzyć swoje własne światy, które mogą przenieść do zestawów. Ponadto budowanie jest znacznie prostsze niż na przykład malowanie. Klocki już mają swoją formę, więc wszystko, co trzeba zrobić, to je poprawnie złożyć, co wspiera myślenie logiczne, kreatywność i zdolności manualne. Więcej o Light Stax w filmie. Zalecane dla dzieci od 3 roku życia.

https://youtu.be/RbMUTzlsEFw

 

https://youtu.be/RbMUTzlsEFw

Obrázek (983)Obrázek (983)
ObrázekObrázek
Szczegółowy opisSzczegółyZdjęcia

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ustawienia szczegółoweZezwól na wszystko