LIGHT STAX SHOW CASE SANTA CLAUS - DUPLO®-komp

Obrázek (5)
Obrázek (5)
Obrázek (991)
DUPLO_CERVENA
DUPLO_MODRA-
DUPLO_BILA_LS_wit-
DUPLO_ORANZOVA-
DUPLO_ZAKLADNA
DUPLO_ZAKLADNA-
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (4)
Świecące klocki są ułożone w kształcie Świętego Mikołaja, który można zmieniać według własnej fantazji. Doskonały zestaw świecących klocków LightStax Junior oferuje Twoim dzieciom połączenie klasycznej zabawy z czymś innowacyjnym. Zabawa świecącymi klockami zainteresuje nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Świecące klocki mogą służyć jako unikalna lampka nocna lub lampka według gustu dziecka. Zestawy Light Stax to świecące klocki wykorzystujące technologię LED. Każdy klocek magicznie się świeci, gdy jest podłączony do płyty podstawowej za pomocą opatentowanego systemu. Nie są potrzebne specjalne złącza ani kable. Klocki Light Stax Junior są w pełni kompatybilne z innymi zestawami budowlanymi, takimi jak LEGO DUPLO (LightStax Junior). LightStax Junior jest odpowiedni dla dzieci w wieku od trzech lat. Znaki towarowe LEGO® i DUPLO® są znakami towarowymi LEGO Group. Więcej informacji znajduje się w poniższym filmie. Zapakowane w ekologicznym pudełku.
Więcej o produkcie
W magazynie
Numer kataloguM-05004
Osobiście w sklepie:natychmiastKurier przewozowe:jutro
199,7 Zł 165,0 Zł bez VAT
Gwarancja 24 miesiące
Opłata recyklingowa 0,2 Zł

Zestawy budowlane Lightstax wspierają kreatywność, wyobraźnię, koordynację i przestrzenną wyobraźnię. Dzięki zestawom budowlanym dzieci uczą się tworzyć własne światy, które mogą przenosić do klocków. Ponadto budowanie jest o wiele prostsze niż na przykład malowanie. Klocki już mają swoją formę, więc wystarczy je tylko poprawnie złożyć, co wspiera myślenie logiczne, wyobraźnię i zręczność dzieci. Więcej o Light Stax w filmie. Zalecane dla dzieci w wieku 3 lat.

Obrázek (5)Obrázek (5)
Obrázek (991)Obrázek (991)
DUPLO_CERVENADUPLO_CERVENA
DUPLO_MODRA-DUPLO_MODRA-
DUPLO_BILA_LS_wit-DUPLO_BILA_LS_wit-
DUPLO_ORANZOVA-DUPLO_ORANZOVA-
DUPLO_ZAKLADNADUPLO_ZAKLADNA
DUPLO_ZAKLADNA-DUPLO_ZAKLADNA-
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Szczegółowy opisSzczegółyZdjęcia

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ustawienia szczegółoweZezwól na wszystko