LIGHT STAX White 6pcs - DUPLO®-komp

Obrázek (960)
Obrázek (960)
Obrázek
Materiał budowlany, uzupełnij swoją zestaw o potrzebne części. Dodatkowy zestaw 6 klocków Stax służy do rozszerzenia już zakupionego zestawu budowlanego Light Stax Junior. Ten unikalny model klocków do budowania oferuje Twoim dzieciom połączenie klasycznej zabawy z czymś nowym. Zabawa z oświetlonymi klockami zainteresuje nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Klocki Light Stax to oświetlone klocki, które wykorzystują technologię LED. Każdy klocek automatycznie się świeci za pomocą opatentowanego systemu, gdy jest podłączony do płyty podstawowej. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych złącz ani kabli. Klocki Light Stax Junior są w pełni kompatybilne z innymi zestawami budowlanymi typu LEGO DUPLO (LightStax Junior). LightStax Junior jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci od trzech lat. Znaki towarowe LEGO® i DUPLO® są znakami towarowymi LEGO Group. Więcej w poniższym filmie.
Więcej o produkcie
W magazynie
Numer kataloguM-04001
Osobiście w sklepie:natychmiastKurier przewozowe:jutro
13,8 Zł 11,4 Zł bez VAT
Gwarancja 24 miesiące
Opłata recyklingowa 0,2 Zł

Zestawy budowlane Lightstax wspierają kreatywność, wyobraźnię, koordynację i przestrzenną wyobraźnię. Dzięki zestawom budowlanym dzieci uczą się tworzyć własne światy, które mogą przenosić do zestawów. Ponadto budowanie jest o wiele łatwiejsze niż na przykład malowanie. Klocki już mają swoją formę, wystarczy je tylko poprawnie złożyć, co wspiera myślenie logiczne, kreatywność i zdolności manualne. Więcej o Light Stax w filmie. Zalecane dla dzieci w wieku 3 lat.

https://youtu.be/RbMUTzlsEFw

 

 

 

 

 

Obrázek (960)Obrázek (960)
ObrázekObrázek
Szczegółowy opisSzczegółyZdjęcia

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Ustawienia szczegółoweZezwól na wszystko