Kontroler Immax NEO Zigbee 3.0 to specjalny kontroler służący do sterowania źródłami światła systemu Immax NEO komunikującymi się poprzez protokół ZigBee 3.0. Dzięki temu w dowolnym momencie możesz sterować oświetleniem w swoim domu i tym samym stać się „mistrzem światła”.
Warunkiem jest, aby sterownik znajdował się w zasięgu inteligentnej bramy. UWAGA - nie jest to kontroler WiFi, wymaga Immax NEO BRIDGE PRO Smart Zigbee 3.0 (można dokupić osobno) lub inny koncentrator TUYA oparty na standardzie ZigBee 3.0. Jest w pełni kompatybilny z iOS, Androidem, Amazon Alexa, skrótami Apple Siri, Google Assistant, TUYA, Lidl.
Parametry techniczne:
Uwaga: bez podłączenia przewodu neutralnego (N)
Min. pobór za sterownikiem: 10W
Protokół: ZigBee 3.0
Częstotliwość: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maksymalna moc wyjściowa RF: ZigBee: 10dBm - maks. 19dBm
Repeater Zigbee: Nie
Moc sieciowa w trybie gotowości (Pnet): 0,4 W
Moc wejściowa: AC 120 - 240 50 Hz / 60 Hz.
Zakres obciążenia: 2x 10 - 100W
Bezpiecznik termiczny, zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Bezpiecznik prądowy, zabezpieczenie przed przepięciem i przeciążeniem: Tak
Protokół komunikacyjny: Zigbee, obsługa Tuya.
Zasięg bezprzewodowy: 30 m w polu widzenia, 10 m w przestrzeni zabudowanej
Temperatura pracy: -10°C do 40°C.
Wilgotność robocza: 20% - 80%.
Wymiary: 3,92 x 3,92 x 1,8 cm (bez uchwytu)
Stopień ochrony: IP20
Zawartość opakowania: Inteligentny kontroler, instrukcja obsługi
| Poznámka | Bez zapojení Nulového vodiče (N) |
| Tepelná pojistka , ochrana proti přehřátí | Ano |
| Funkcja | Bezdotykové ovládání, Pilot, Inteligentny |
| Zgodność | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skróty Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | Zigbee 3.0 |
| Maksymalna moc wyjściowa RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ne |
| Kolor | Biały |
| Napięcie wejściowe urządzenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maksymalne obciążenie | 2x 10 - 100W (max 2 LED světla) |
| Zasilacz sieciowy w trybie gotowości (Pnet) | 0,4W |
| Ochrona przed przepięciami | 255V |
| Temperatura robocza | -10 ° C až 40 ° C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary urządzenia | 3,92 x 3,92 x 1,8 cm (bez držáku) |
| Zawartość opakowania | uchwyt, instrukcja obsługi, urządzenie |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.