Apple Siri
Asystent Google
Amazon Alexa
Smart Watch
Oświetlenie
Bezpieczeństwo
Ogrzewanie
Elementy sterujące
Elektronika
Małe AGD
iOS, Android. Oprawą można również sterować tylko za pomocą pilota na podczerwień dołączonego do zestawu.
Parametry techniczne:
Pilot zdalnego sterowania: tak
Protokół: Tuya Wi-fi
Materiał: metal, plastik;
Kolor lampy: czarny
Wymiary: D400 x 75mm
Jasny kolor: 2700-6500 K
Pobór mocy: 24W
Strumień świetlny: 1680lm
Możliwość przyciemniania: tak
Czas świecenia: 50 000 godzin
Napięcie wejściowe zasilania: AC 220 V
CRI (Ra) Wskaźnik oddawania barw:> 80 (światło dzienne ma wartość Ra 100)
Okres gwarancji: 2 lata
| waga z opakowaniem w kg | 1,95 kg |
| najdłuższy bok | 40-59cm |
| Průměr | 40 cm |
| wielkość paczki | 10 x 47,5 x 47,5 |
| wysokość | 7 cm |
| Funkcja | Beacon, Pilot, Inteligentny, Oświetlenie nocne, Możliwość przyciemniania, Zmieniające się odcienie bieli |
| Zgodność | Amazon Alexa, Skróty Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Rodzaj połączenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n, 433MHz, 4G (LTE), Bluetooth, LAN, Zigbee 3.0 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Metal, Plastikowy |
| Kolor światła | Naturalna biel, Zimna biel, Ciepła biel |
| Typ gniazda | Zintegrowany moduł LED |
| typ instalacji | naścienny, W pozycji siedzącej |
| podział według pokoju | Pokój dziecięcy, Garaż, Korytarz i klatka schodowa, Jadalnia, Gabinet, Kuchnia, Sypialnia, Salon, Szatnia |
| kształt | Okrągły |
| Lumeny | 1680 |
| Moc wejściowa (W) | 24 W |
| Stopień ochrony | IP20 |
Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.